سیو کردن پست در لینکدین

لینکدین یک ابزار بسیار قدرتمند برای برقراری ارتباط با هر فرد متخصص و حرفه ای در سراسر جهان است، به اعتقاد من اگر کسی ادعای تخصص در هر حوزه ای را دارد با یک حساب در لینکدین داشته باشد.
من حسن باباپور از سالهای دور حساب کاربری لینکدین خودم را ساختم، با همکاران هم تخصص خودم کانکشن ایجاد کردم، مقالات و پست های تخصصی خود را منتشر کردم، فعالیت بسیار بیشتری از اینستاگرام در لینکدین داشتم، و همیشه سعی کردم رزومه ای خوب در این فضا ارائه کنم، و طبق تجربه نتایج بسیار خوشایندی در پیدا کردن شغل یا پیشنهاد مشاوره دریافت کردم. این مسیر را به شما نیز پیشنهاد میکنم. حالا بریم سراغ اصل مطلب:

آیا میتوان پست های LinkedIn را Save کرد؟

احتمالا بر حسب فعالیت در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی از این قابلیت مطلع هستید که میتوانید از پستی که احساس میکنید مفید است یا بعدا میخواهید به هر دلیل به آن مطلب رجوع کنید را save کنید.
این قابلیت ذخیره کردن پست در شبکه اجتماعی لینکدین نیز وجود دارد، و چون چندان دم دست نیست شاید بسیاری از کاربران از این قابلیت مطلع نباشند.

در این ویدئوی کوتاه بسیار سریع به آموزش این مطلب خواهیم پرداخت که هم چطور براحتی یک پست را سیو کنید و هم اینکه پست ذخیره شده را از کجا پیدا کنید:

اگر این سبک مطالب آموزشی برای شما مفید هست لطفا در کامنت بفرمایید تا از این نکات آموزشی ریز و مهم از سایر پلتفرم ها را هم با شما باشتراک بذارم.

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *