لینکدین، بهترین پلتفرم شبکه اجتماعی حال حاضر جهان برای افراد متخصص هست. همانطور که میدانید هرکسی که دارای یک تخصص و مهارت هست میتواند در این پلتفرم عضو شود و رزومه خود را به نمایش گذارد.
اخیرا لینکدین یک ویژگی جدیدی اضافه کرده است که اگر شما شغل مورد نظر خود را به کمک پلتفرم لینکدین پیدا کرده باشید میتوانید در پروفایل لینکدین خود به صورت بسیار حرفه ای و زیبا به نمایش گذارید!

این ویژگی جذابی که اخیرا اضافه شده بدین صورت است که در زیر عنوان شغلی شما یک بجت یا آیکون کوچک لینکدین درج میشود و جلوی آن ذکر میشود: helped me get this job

همانند تصویر زیر:

درج بجت helped me get this job لینکدین در پروفایل:

این قابلیت به تازگی اضافه شده و من در پروفایل کاربران خارجی بصورت تصادفی این ویژگی تازه و جذاب لینکدین رو دیدم و با آزمون و خطا راهکار درج آیکون ” لینکدین کمکم کرد تا این شغل رو بگیرم” رو کشف کردم. و در ویدئوی زیر به طور کامل توضیح دادم.

پیشنهاد میکنم در صورتی که شغل خود را از طریق پلتفرم لینکدین پیدا کردید حتما از این قابلیت استفاده کنید. اینکار در واقع ابتدا کمک به خودمان است که خودمان را یک شخص حرفه ای نشان دهیم. و همینطور اینکار در راستای رسالت لینکدین هست بدین صورت که لینکدین سعی دارد فضایی سالم و حرفه ای بوجود آورد تا کاربران و کارجویان با ایجاد کانکشن با یکدیگر فرصت های شغلی پیشنهاد دهند و در جهت رشد مسیر شغلی از آن استفاده کنند.

3 گام تا درج آیکون لینکدین در پروفایل:

  1. وارد سایت لینکدین شوید و با وارد کردن یوزرنیم و پسورد لاگین کنید.
  2. از قسمت سمت راست گوشه بالا، بر روی پروفایل خود کلیک کنید و گزینه view profile رو بزنید و وارد پروفایل لینکدین خود شوید.
  3. کمی صفحه رو به پایین اسکرول کنید و در قسمت Experience، شغل جدید را وارد کنید و بعد از زدن دکمه save صفحه زیر برای شما نشان داده خواهد شد.

آموزش ساخت یک لینکدین حرفه ای با حسن باباپور

تیک Display را بزنید تا بجت لینکدین در زیر عنوان شغلی شما درج شود.

توجه: قابلیت درج بجت لینکدین helped me get this job فقط در زمانی که میخواهید شغل جدید اضافه کنید امکان پذیر است و شغلی که از قبل درج کردید را نمیتوانید ویرایش کنید و این آیکون را اضافه کنید. در صورت تمایل میتوانید شغل مدنظر را از رزومه خود حذف کنید و سپس مجدد اضافه کنید تا بتوانید این بجت را درج کنید.

هر سوالی داشتید بپرسید، برای تکمیل یک پروفایل حرفه ای حتما از قابلیت درج مسیرشغلی در پروفایل لینکدین هم استفاده کنید، یعنی اگر در سازمانی ترفیع شغلی گرفتیم آن را چطور در پروفایل لینکدین نشان دهیم!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *